Ben size ne yaptım


Uzun süre yazmayıp da böyle bunalım bir başlık atınca , sanki bütün günlerim "Acıların Kadını" modunda geçmiş gibi algılanmasın... Amma velakin üzüldüm yine... Durumu dallayıp budaklandırmadan anlatayım:


Biri benden bir şey rica etse, ikilemeden , sorgulamadan, eğer çok mümkün olmayacaksa da en uygun ve en kısa zamanda yapacağıma ikna ederek, o işi yaparım gibi geliyor; tabi moralimin sıfır olduğu zamanları, ya da aşırı sinir stres hallerimi saymazsak ki bunları da çok canım yanmadıkça yansıtmam karşıma...


Ben bir şey rica ediyorum, üstelik de armut pişmiş ağzıma düşememiş de düşür aşamasındayım... yani engellerin çoğu aşılmıştır ama gelin görün ki gücümün tükendiği son noktada işim yapılmamıştır, o işim ortaya top diye koyulmuştur, biri ona paslıyor, öbürü ona... Yahu kardeşlerim ben size ne yaptım?Ne zaman bitecek bu ye kürküm ye devirleri... Be hey mübarekler, biriniz de Nasreddin Hocayı kürksüz krallar gibi ağırlayın...


"Ben varsam dünya var" "Şöhretim varsa dostum var" "Güzelsem her şey güzel"


Ben yokum ve kimse yok mu?

2 yorum:

  On 10 Haziran 2010 09:24 Adsız dedi ki...

  Böyle durumlarda kendi kendimi teselliye koyuluyorum herne kadar canım burnumdan çıkacak durumda da olsam. Rabbim beni bununla imtihan ediyor...! Henüz vakti saati gelmedi demek....! Sen ne için hazırsan o da senin için hazırdır.. Hakikat da böyledir zaten. Bu hayatta daha çok şeyler öğreneceğiz.

  İzlediklerinizn içinde hala Ay-sima'nın bulunmasına da tebessüm ettim. Mazide kaldı o bloğum şimdi yeniden bir merhaba dedik bakalı nereye kadar gidecek.

  Selam ile!

   

  her yeni gün eskiye pişman olmadan öğrenebilsek...

  teşekkürler...

   

Blogger Templates by Blog Forum